Druk UV Warszawa
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721

Montaż reklam wielkoformatowych Warszawa

Montaż reklam wielkoformatowych

Tablice reklamowe na konstrukcjach bardzo skuteczną są formę promocji produktów czy. Tablice umieszczone przy drogach i parkingach stanowi doskonałą formę promocji.

Oferujemy projekt, wykonujemy i montaż jednostronnych i dwustronnych wolnostojących konstrukcji reklamowych, które są na stałe związane z gruntem lub przestawne. Wykonujemy konstrukcje pod banery, siatki mesh, tablice, bilbordy, standy, o różnych formatach i kształtach. Realizujemy konstrukcje pod indywidualne, także niestandardowe, zamówienia.

Materiały użyte do wykonania konstrukcji (profile, blachy) są zabezpieczone przez korozją.

Konstrukcje mogą być uzupełnione o dodatkowe oświetlenie halogenowe lub ledowe.

Montaż konstrukcji reklamowych - kwestie techniczne

Podczas wykonywania prac związanych z montażem konstrukcji reklamowych dbamy o każdy detal. Doskonale wiemy, jak wszystko rozplanować i w jaki sposób dane elementy umieścić. Materiały użyte do wykonania poszczególnych konstrukcji są zabezpieczone przed korozją. Zarówno profile, jak i blachy są najwyższej jakości. Całość może być uzupełniona o dodatkowe oświetlenie halogenowe lub ledowe, dzięki czemu będzie widoczna o każdej porze.

Podejmujemy się następujących prac montażowych:

  • montaż tablic naściennych i dachowych (na elewacjach, murach, parkanach, dachach),
  • montaż tablic wolnostojących (montowane na zabetonowanych słupach w gruncie itp.),
  • montaż tablic przestawnych (z obciążnikiem, montowanych na różnych nawierzchniach),
  • montaż elementów reklamowych,
  • montaż kasetonów,
  • wyklejanie witryn, powierzchni szklanych.

Jako profesjonalna firma świadczymy usługi kompleksowe. Możesz nam powierzyć cały projekt. Na każdym etapie realizacji służymy pomocą i doradzamy, jakie rozwiązania w danej sytuacji się sprawdzą. Śledzimy najnowsze trendy i dbamy o to, by wykonane przez nas prace były zgodne z tym, co obecnie jest na topie.

Klienci mogą nam powierzyć kwestie montażu, nawet w najtrudniejszych warunkach. Współpracujemy z ekipą montażystów z uprawnieniami alpinistycznymi, która dysponuje profesjonalnym podnośnikiem. Tym samym jesteśmy w stanie zainstalować każdą reklamę.

Zadowolenie Klienta jest dla nas kwestią priorytetową - dostosujemy się nawet do najbardziej wyśrubowanych wymagań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a z racji ogromnego doświadczenia, możemy zagwarantować, że wykonamy montaż w dowolnym miejscu i na dowolnej wysokości. Razem wykorzystamy wszystkie możliwości, jakie zapewnia odpowiednia reklama!

Zapraszamy do skontaktowania się z nami już teraz!


Live Chat

FORMULARZ KONTAKTOWY

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)
Copyright © 2016 gogler.pl