Druk UV na folii magnetycznej

Druk UV bezpośrednio na różnych rodzajach folii magnetycznej jest wykonywany z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki temu, że dysponujemy najnowszymi maszynami, możemy zagwarantować fotograficzną jakość. Każdy wydrukowany projekt będzie się wyróżniał wyrazistymi kolorami, estetycznym wyglądem oraz trwałością. Folia magnetyczna może być używana do ekspozycji zewnętrznej, ale również wewnętrznej. Druk UV jest ekologiczny, ale również odporny na działanie czynników zewnętrznych (w tym na zmienne warunki pogodowe). Dany materiał jest gotowy do użytku niemalże od razu po wyjęciu go z maszyny.

Druk UV na folii magnetycznej

Druk UV na folii magnetycznej to usługa ciesząca się ogromną popularnością. Sam materiał ma spore możliwości i można go wykorzystywać w reklamie i w innych branżach. Często używa się go do tworzenia dekoracji lub różnych rozwiązań w domu i w biurze. Projektanci są dzisiaj w stanie zaproponować naprawdę ciekawe opcje.

Folia magnetyczna to materiał o dużej sile przyciągania. Bezproblemowo utrzymuje się ona na powierzchniach metalowych i daje spore pole do popisu, jeśli chodzi o różnorodne formy reklamy, dekoracji i innych elementów. Jest ona dostępna w różnych grubościach, dzięki czemu można ją umieszczać na środkach transportu, jak i w budynkach.

Folia magnetyczna - druk uv

Folia magnetyczna idealnie nadaje się o dalszej obróbki. Nadawanie jej dowolnego kształtu nie przysparza żadnych problemów. Można w tym celu używać wykrojnika, noża, gilotyny i innych profesjonalnych narzędzi.

Sama folia nie powoduje zanieczyszczenia powierzchni i nie rysuje powierzchni, na której jest naklejana. Całość można w łatwy sposób montować i zdejmować. Materiał nadaje się do wielokrotnego wykorzystywania.

Maksymalne wymiary folii magnetycznej, na której możliwy jest druk:

  • szerokość zadruku: 2 m

Folia z powierzchnią magnetyzującą jest dostępna w różnych grubościach od 0,4 mm do 0,7 mm.

Zastosowanie druku UV na folii magnetycznej:

  • grafika na samochody,
  • grafika do lokali użytkowych, biur itp.
  • plakaty reklamowe,
  • gadżety reklamowe,
  • dekoracje do domu,
  • dekoracje na powierzchnie metalowe.

Szukasz pomocy eksperta?

Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy.

Druk UV na folii magnetycznej - kompleksowe usługi

Zadrukowane folie magnetyczne mogą być wykorzystywane w różnych branżach – jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia. Elementy wykonane z tego materiału przyciągają uwagę i stanowią nowoczesną formę reklamy lub też ciekawą dekorację.

Zaleca się, by kilka razy w miesiącu zdjąć folię magnetyczną i odtłuścić powierzchnię, na której jest ona umieszczona. Jest to szczególnie istotne w przypadku samochodów.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która gwarantuje najwyższą jakość. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Służymy wparciem na każdym etapie realizacji. Śledzimy nowości, dlatego pomagamy dobierać odpowiednie rozwiązania zgodne z aktualnymi trendami.

nadruki uv na folii i banerach

Świadczymy kompleksowe usługi druku UV – począwszy od projektu, poprzez wykonanie, aż po montaż. Współpracujemy z ekipą montażową, posiadającą uprawnienia alpinistyczne, dlatego też poradzimy sobie nawet w ekstremalnych warunkach.

Każde zamówienie starannie pakujemy i odpowiednio zabezpieczamy przed dostarczeniem go do Klienta. Dbamy o to, by towar dotarł na czas w każdej sytuacji. O doręczenie dba specjalistyczna firma kurierska.