Montaż reklam wielkoformatowych

Nasza firma od zawsze kieruję się profesjonalizmem i dbałością o szczegóły. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, możemy bez problemu przeprowadzić naszego Klienta przez każdy etap produkcji, zaczynając od projektu, poprzez druk, kończąc na montażu. Nasz szeroki wachlarz możliwości pozwala na wykonanie każdego rodzaju montażu. Korzystamy ekipy doświadczonych montażystów, z podnośnika lub alpinistów.

Montaż reklam wielkoformatowych

Tablice reklamowe na konstrukcjach bardzo skuteczną są formę promocji produktów czy. Tablice umieszczone przy drogach i parkingach stanowi doskonałą formę promocji.

Oferujemy projekt, wykonujemy i montaż jednostronnych i dwustronnych wolnostojących konstrukcji reklamowych, które są na stałe związane z gruntem lub przestawne. Wykonujemy konstrukcje pod banery, siatki mesh, tablice, bilbordy, standy, o różnych formatach i kształtach. Realizujemy konstrukcje pod indywidualne, także niestandardowe, zamówienia.

Materiały użyte do wykonania konstrukcji (profile, blachy) są zabezpieczone przez korozją.

Konstrukcje mogą być uzupełnione o dodatkowe oświetlenie halogenowe lub ledowe.

Montaż konstrukcji reklamowych - kwestie techniczne

Podczas wykonywania prac związanych z montażem konstrukcji reklamowych dbamy o każdy detal. Doskonale wiemy, jak wszystko rozplanować i w jaki sposób dane elementy umieścić. Materiały użyte do wykonania poszczególnych konstrukcji są zabezpieczone przed korozją. Zarówno profile, jak i blachy są najwyższej jakości. Całość może być uzupełniona o dodatkowe oświetlenie halogenowe lub ledowe, dzięki czemu będzie widoczna o każdej porze.

Podejmujemy się następujących prac montażowych:

  • montaż tablic naściennych i dachowych (na elewacjach, murach, parkanach, dachach),
  • montaż tablic wolnostojących (montowane na zabetonowanych słupach w gruncie itp.),
  • montaż tablic przestawnych (z obciążnikiem, montowanych na różnych nawierzchniach),
  • montaż elementów reklamowych,
  • montaż kasetonów,
  • wyklejanie witryn, powierzchni szklanych.

Szukasz pomocy eksperta?

Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy.

Montaż reklam

Jako profesjonalna firma świadczymy usługi kompleksowe. Możesz nam powierzyć cały projekt. Na każdym etapie realizacji służymy pomocą i doradzamy, jakie rozwiązania w danej sytuacji się sprawdzą. Śledzimy najnowsze trendy i dbamy o to, by wykonane przez nas prace były zgodne z tym, co obecnie jest na topie.

Klienci mogą nam powierzyć kwestie montażu, nawet w najtrudniejszych warunkach. Współpracujemy z ekipą montażystów z uprawnieniami alpinistycznymi, która dysponuje profesjonalnym podnośnikiem. Tym samym jesteśmy w stanie zainstalować każdą reklamę.

Montaż konstrukcji reklamowych

Zadowolenie Klienta jest dla nas kwestią priorytetową – dostosujemy się nawet do najbardziej wyśrubowanych wymagań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a z racji ogromnego doświadczenia, możemy zagwarantować, że wykonamy montaż w dowolnym miejscu i na dowolnej wysokości. Razem wykorzystamy wszystkie możliwości, jakie zapewnia odpowiednia reklama!

Zapraszamy do skontaktowania się z nami już teraz!