Druk UV Warszawa
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721

Promocje

Promocje na druk UV materiałów reklamowych i montaż

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, świadczymy usługi, które mają spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy na bieżąco, nieustannie śledzimy nowości z branży i inwestujemy w rozwój. Dzięki temu, że dysponujemy parkiem maszynowym wyposażonym w urządzenia najnowszej generacji, gwarantujemy najwyższą jakość i zapewniamy Klientom dostęp do odpowiednich technologii. Druk UV to nasza pasja, dlatego też nieustannie poszerzamy wiedzę na ten temat. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nieszablonowe projekty!

Świadczymy kompleksowe usługi - począwszy od projektu, poprzez druk, aż po montaż. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zleconego nam zadania. Pragniemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom, dlatego też proponujemy promocje, rabaty i pakiety dodatkowych usług.

Druk UV – promocje

Promocje dotyczące druku UV materiałów reklamowych to wyjątkowa okazja, by wypróbować możliwości, jakie zapewniamy Klientom.

Druk UV na materiałach reklamowych i dekoracyjnych stanowi gwarancję najwyższej jakości. Dzięki tej innowacyjnej technologii uzyskuje się niezwykle dokładny obraz i perfekcyjne odwzorowanie kolorów oraz szczegółów na praktycznie każdym sztywnym i elastycznym materiale. Mało tego, projekty wykorzystujące technologię druku UV nie wymagają suszenia - niemalże od razu można je obrabiać dalej.

Wydruki w technologii UV sprawdzają się przy następujących projektach:

 • tablice,
 • szyldy,
 • oznakowania wewnętrzne i zewnętrzne,
 • banery i folie,
 • standy reklamowe,
 • akcesoria reklamowe,
 • nadruki na gadżetach,
 • dekoracja,
 • różnorodne formy promocji,

Sama technologia UV pozwala realizować prace na praktycznie każdej sztywnej powierzchni - np. pcv, plexi, hips, płyty MDF, OSB, wiórowe; szkło, ceramika, drewno. Istnieją jednak ograniczenia rozmiarowe.

Montaż reklam – promocje

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi montażowe. Współpracujemy z profesjonalną ekipą, która posiada uprawnienia alpinistyczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem. Powierzając nam realizację całego projektu - zarówno druk, jak i umieszczenie reklamy, Klient ma gwarancję, że wszystko zostanie zrobione dokładnie tak, jak należy.

Proponujemy promocje na usługi montażowe - od teraz można nam zlecić prace kompleksowe w naprawdę korzystnej cenie.

Kwestia montażu w odpowiednim miejscu jest niezwykle istotna, dlatego też nasza firma zadba o każdy detal. Tablice reklamowe, które umieszczamy, spełniają swoją funkcję. Zajmujemy się zarówno standardowymi rozwiązaniami, jak i przygotowanymi według indywidualnych wytycznych.

Specjalizujemy się w montażu konstrukcji pod banery, siatki mesh, tablice, bilbordy, standy i pod niestandardowe formy.

Zadbamy o każdy detal, także o zabezpieczenie konstrukcji przed korozją. Stawiamy na najwyższą jakość. Każda reklama może zostać uzupełniona o dodatkowe oświetlenie halogenowe lub ledowe.

Wykonujemy następujące prace związane z montażem reklam:

 • montaż reklam naściennych i dachowych (na elewacjach, murach, parkanach, dachach),
 • montaż reklam wolnostojących (montowane na zabetonowanych słupach w gruncie itp.),
 • montaż reklam przestawnych (z obciążnikiem, montowanych na różnych nawierzchniach),
 • montaż pozostałych elementów reklamowych (np. banery, plakaty itp.).
Live Chat

FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2016 gogler.pl