druk uv na płótnie

Druk na płótnie to specyficzna dziedzina, która wymaga niemałego doświadczenia. Nasza firma wykonuje tę usługę, wykorzystując w pełni profesjonalne maszyny, gwarantujące dokładne odwzorowanie kolorów, wyrazistość i estetyczny wygląd. Obraz powstały w wyniku druku na płótnie spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki specyficznym właściwościom, całość jest bezwonna i odporna na działanie czynników atmosferycznych. 

Wydruk na płótnie

Stawiamy na najlepsze materiały, dzięki czemu obraz jest bezwonny. Przechodząc obok, nie wyczuwa się żadnych szkodliwych zapachów. Wydruk na płótnie z użyciem maszyny UV nie wymaga schnięcia – tym samym produkt jest niemalże od razu gotowy.

Nasza firma wykonuje tzw. wydruk na płótnie canvas, które jest elastyczne i posiada sporo zastosowań. Płótno to szczególny rodzaj materiału do druku – posiada ono specyficzną strukturę sprawiającą, że skończone projekty nabierają wyjątkowego charakteru.

Wykorzystanie druku na płótnie:

  • grafiki,
  • obrazy (także z własnych zdjęć),
  • reprodukcje,
  • obrazy,
  • zdjęcia.

Druk UV na płótnie

Usługa może być wykonana na materiale z roli lub na pojedynczych arkuszach o szerokości do 2 m. Całość jest naciągana na blejtramę.

Praca powstała w wyniku druku na płótnie jest niezwykle nowoczesna, elegancka i efektowna. Stanowi niesamowitą dekorację wnętrz, ale i formę reklamową. Będzie doskonale prezentować się zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i przestrzeniach firmowych lub publicznych.

Powierzając nam realizację projektu, otrzymuje się pewność, że zajmie się nią sztab specjalistów. Bierzemy pod uwagę preferencje Klienta, aktualne trendy oraz możliwości wydruku na płótnie. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji. Druk na płótnie wykonujemy, wykorzystując do tego celu najnowsze maszyny UV. Gwarantują one niezwykle dokładne odwzorowanie kolorów oraz wyrazistość. Na skończonej pracy będzie widoczny każdy detal. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie, elegancko i atrakcyjnie. Przyciąga ona uwagę i nie sposób przejść obok niej obojętnie.

Szukasz pomocy eksperta?

Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy.

Możliwości druku na płótnie

Wydruk na płótnie z użyciem maszyny UV nie wymaga schnięcia – produkt jest od razu gotowy do użycia. Całość jest przy tym ekologiczna, bezwonna i bezpieczna dla zdrowia.

Jesteśmy profesjonalistami – oddając w nasze ręce realizację projektu, otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia. Na pierwszy miejscu stawiamy preferencje Klienta. Jasno określamy nasze możliwości i mówimy o ewentualnych ograniczeniach. Doradzamy w kwestii aktualnych trendów.

Zamawiając u nas druk na płótnie, każdy Klient ma pewność, że gotowy projekt zostanie odpowiednio zabezpieczony. Dotrze on zawsze w nienaruszonym stanie. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. W przypadku przesyłki, całość jest realizowana przez profesjonalnych kurierów, którzy wiedzą jak się obchodzić z przesyłkami. Gwarantujemy, że praca zawsze zostanie dostarczona na czas.

NADRUKI NA PLÓTNIE​

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi – możesz nam powierzyć całą realizację. Druk na płótnie wykonywany na naszych maszynach będzie się prezentował odpowiednio mimo upływu czasu. Zapewniamy najwyższą jakość.

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, oferujemy również w pełni profesjonalne usługi montażowe. Współpracujemy z ekipą z odpowiednimi uprawnieniami, zapewniając Klientom komfort i bezpieczeństwo.