Druk UV na standach reklamowych

Stojaki reklamowe dają ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o ich zastosowanie. Można ich używać zarówno w punktach handlowych i usługowych, jak i w sklepach, biurach, siedzibach firmy, na targach, eventach, konferencjach i nie tylko. Stanowią one idealny element kampanii marketingowej – przyciągają potencjalnych klientów i jednocześnie pomagają osiągnąć założony cel. Dają ponadto możliwość zapoznania się z głównymi informacjami i założeniami, które chcielibyśmy podkreślić. Obecnie standy wykorzystuje się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych wydarzeń, takich jak spotkania biznesowe, konferencje, targi i nie tylko.

Druk UV na standach reklamowych

Jedną z usług, które posiadamy w ofercie, jest druk UV na standach reklamowych. Materiały tego rodzaju pozwalają skutecznie zaprezentować określoną treść, a przy okazji przyciągają uwagę i ciężko obok nich przejść obojętnie.

Powierzając nam realizację projektu, Klient otrzymuje gwarancję, że całość będzie wykonana według najwyższych standardów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do druku i posiadamy ogromne doświadczenie. Elementy reklamowe, którymi się zajmujemy, prezentują się estetycznie, nowocześnie i są przede wszystkim solidne – można ich używać wielokrotnie.

Jakość wydruku UV na stojakach reklamowych

Druk UV na standach i stojakach reklamowych to proces, który wykonujemy z niezwykłą dokładnością. Całość wygląda estetycznie, a każdy detal jest perfekcyjnie odwzorowany, podobnie jak kolory.

Zrealizowane przez nas projekty są trwałe i odporne na działanie różnych czynników (także pogodowych), dlatego też nadają się do ekspozycji wewnętrznej i zewnętrznej. Sam wydruk jest ekologiczny, bezpieczny (użyte materiały nie podrażniają dróg oddechowych) i niemalże natychmiast gotowy do użycia, po wyjęciu go z maszyny.

Nasza firma wykonuje zadruk UV standów, stojaków, potykaczy oraz innych materiałów reklamowych i prezentacyjnych. Grafika, wymiary i kształty są dostosowane do wytycznych Klienta. Proponujemy zarówno druk jednostronny, jak i dwustronny.

Szukasz pomocy eksperta?

Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy.

Druk UV na stojakach reklamowych i standach - zastosowanie

Drukujemy grafiki na stojakach reklamowych i standach wykonanych z różnych materiałów (np. PCV, MDF, plexi, hips, dibond, folia samoprzylepna itp.). Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z dbałością o to, by było ono zrealizowane zgodnie z najwyższymi standardami. Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klienta i robimy wszystko, by uwzględniać wszelkie ustalone wcześniej wytyczne.

Zastosowanie druku UV na standach reklamowych:

  • standy reklamowe z tworzyw sztucznych,
  • konstrukcje do prezentacji danych,
  • potykacze,
  • stojaki,
  • konstrukcje do prezentacji danychtotemy,
  • fotościanki,
  • monidła.

NADRUKI UV na stojakach reklamowych

Służymy wsparciem na każdym etapie realizacji projektu. Powierzone nam zadania wykonujemy, dbając o najwyższe standardy, zgodne z najnowszymi trendami kreowanymi przez rynek reklamowy. Śledzimy to, co się dzieje w branży i wiemy, jakie rozwiązania zaproponować Klientom. Podchodzimy z zaangażowaniem do każdego projektu.

Świadczymy pełen zakres usług związanych z drukiem UV na standach reklamowych, stojakach, potykaczach i innych materiałach promocyjnych. Wykonujemy projekt, zajmujemy się zadrukowaniem poszczególnych elementów i montujemy całość. Współpracujemy z profesjonalną ekipą montażową, która posiada uprawnienia alpinistyczne (poradzi sobie ona w każdych warunkach).

Wysyłając przygotowany przez nas projekt, całość odpowiednio zabezpieczamy. Dojdzie ona do Klienta w nienaruszonym stanie i zawsze na czas. O dostawę dba firma kurierska, której można zaufać.