druk uv na pleksi

Nasza drukarnia oferuje usługi poligraficzne przy wykorzystaniu materiału, jakim jest szkło akrylowe, znane jako pleksi bądź pleksiglas. Druk na pleksi daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o reklamę. Materiał sprawdzi się jako szyldy, tablice podświetlane, napisy itp. Szeroka paleta barw sprawia, że całość można dostosować do wymagań Klienta. Samo tworzywo jest przezroczyste, ale można je barwić na dowolny kolor.

Druk na pleksi – ogromne możliwości

Płyty pleksi są produkowane metodą wytłaczania lub wylewania. Charakteryzują się one wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Tworzywo jest sztywne, ale cechuje się dużą podatnością na obróbkę plastyczną. Dzięki temu, że szkło akrylowe można dowolnie formować, chętnie się je wykorzystuje nawet przy skomplikowanych realizacjach.

Zastosowanie druku na pleksi:

  • tablice informacyjne,
  • szyldy,
  • litery reklamowe,
  • dekoracje,
  • drzwi,
  • wystawy sklepowe,
  • zabudowa stoisk handlowych,
  • świetliki,
  • różne inne materiały, przygotowane według wytycznych Klienta,

DRUK UV NA PLEKSI - WYMIARY

Druk na pleksi to usługa, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nasza firma jest w stanie dopasować się do wymagań Klienta – jesteśmy w stanie przyciąć materiał pod konkretny wymiar. Możliwe jest wykonanie projektu zarówno na materiale bezbarwnym, jak i kolorowym.

Maszyny poligraficzne najnowszej generacji, które wykorzystujemy, gwarantują najwyższą jakość. Pracujemy na profesjonalnych materiałach eksploatacyjnych, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Druk na pleksi to usługa gwarantująca perfekcyjne odwzorowanie barw oraz konturów. Realizacja na najwyższym poziomie sprawia, że przygotowane przez nas materiały mogą być wykorzystane przy wielu różnych okazjach.

Szukasz pomocy eksperta?

Skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy.

Możliwości druku na pleksi

Pleksi to nietłukący i elastyczny materiał, który można łatwo formować. Jesteśmy w stanie nadać płytom dowolny kształt nawiercić w nich otwory i dopasować do określonej przestrzeni. Nawet najbardziej skomplikowane realizacje, będą się efektownie prezentować. Samo tworzywo jest lekkie i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Standardowo jest ono wykończone na gładko, ale na życzenie Klienta, można również uzyskać efekt matowy.

W przypadku druku na pleksi, możliwy jest zadruk jednej strony z białym poddrukiem, ale nie tylko. Inną chętnie wybieraną opcją jest rezygnacja z koloru białego, dzięki czemu można osiągnąć efekt witrażu (uzyskuje się półprzezroczystość). Ciekawym rozwiązaniem jest również zadruk z tyłu, który zapewnia efekt głębi.

NADRUKI NA PLEKSI

Druk na płytach reklamowych pleksi prezentuje się niezwykle nowocześnie i elegancko. Taka forma jest idealna w przypadku reklamy, ale równie w aranżacji wnętrz prywatnych. Pleksi w połączeniu z bezpośrednim nadrukiem UV daje ciekawy efekt – głębia kolorów i połyskujący efekt robią wrażenie. Materiał sprawdza się zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. W zależności od życzenia Klienta możliwy jest zadruk płyt o różnych grubościach.