Druk UV Warszawa
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721

Druk UV terakota i glazura Warszawa

UV na terakocie i glazurze w Warszawie

Wykonujemy druk UV na terakocie i glazurze. Ta wyjątkowa usługa daje masę możliwości i chętnie korzystają z niej zarówno Klienci zainteresowani reklamą, jak i spersonalizowanymi elementami wystroju wnętrz. Zadrukowane kafle ceramiczne lub płytki prezentują się nowocześnie i niezwykle oryginalnie. Wprowadzają one do wnętrza osobiste akcenty, a przy tym wyróżniają się na tle tego, co jest proponowane w sklepach, u producentów i w ogromnych hurtowniach.

Sam druk UV na terakocie i glazurze jest wykonywany dzięki najnowszym sprzętom, którymi dysponuje nasza firma. Gwarantują one najwyższą jakość i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół. Na wydrukowanych elementach wiernie są oddane kolory, a całość wygląda niczym fotografia. Wykonane przez nas projekty są w pełni ekologiczne i nadają się do ekspozycji wewnętrznych i zewnętrznych. Druk UV na kaflach i płytkach jest trwały i odporny na działanie różnych czynników. Tuż po wyjęciu pracy z maszyny, całość jest niemalże natychmiast gotowa do użycia.

Wykonujemy druk UV na różnego rodzaju płytkach ceramicznych - zarówno na terakocie, glazurze i gresie, jak i na klinkierze i innych materiałach. Płaska powierzchnia to niezbędny warunek, jaki musi spełniać materiał przeznaczony do zadrukowania.

Maksymalne wymiary terakoty i glazury przeznaczonej do zadruku UV:

  • szerokość: 200 cm,
  • grubość: 5 cm.

Zastosowanie druku UV na terakocie i glazurze

Druk UV na terakocie i glazurze daje szereg możliwości. Przede wszystkim pozwala na dowolną aranżację każdego wnętrza - zarówno prywatnego (np. kuchnia, łazienka), jak i firmowego (np. salony sprzedaży, biura, siedziby firm itp.). Ciekawą opcją są projekty reklamowe z wykorzystaniem druku na terakocie i glazurze - na pewno przykują one uwagę i ciężko będzie przejść obok nich obojętnie. Klient może dostarczyć własne grafiki i zdjęcia - dla naszej firmy nie ma zadań niewykonalnych. Druk UV na płytkach ceramicznych to idealna propozycja na dekorację - w tym zakresie ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Podejmiemy się realizacji nawet najbardziej wyszukanych i nieszablonowych projektów. Korzystając z naszej usługi, możesz dowolnie spersonalizować wnętrze!

Przykładowe zastosowanie druku UV na płytkach:

  • glazura – płytki łazienkowe, kuchenne, salonowe
  • terakota – płytki podłogowe, tarasowe
  • schody
  • płytki gresowe
  • płytki klinkierowe
  • płyty marmurowe
  • płytki na elewacje

Jesteśmy firmą specjalizującą się w druku UV, która stawia na rozwój. Śledzimy nowości branżowe i proponujemy je Klientom. Doradzamy na każdym etapie realizacji i staramy się, by każdy projekt był zgodny z najnowszymi trendami.

Świadczymy usługi kompleksowe - można na nas polegać zawsze. Współpracujemy z profesjonalistami, nie ma dla nas zadań niemożliwych do wykonania. Wykonamy projekt, wydrukujemy go oraz zamontujemy. O montaż zadba odpowiednio przygotowana ekipa z uprawnieniami alpinistycznymi - nie są im straszne żadne warunki.

Przygotowując towar do wysłania, odpowiednio go zabezpieczamy. Dotrze on na miejsce w nienaruszonym stanie. Zapewniamy terminową przesyłkę - nie ma mowy o żadnych czasowych obsunięciach. O dostawę dba jedna z najlepszych firm kurierskich.


Live Chat

FORMULARZ KONTAKTOWY

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)
Copyright © 2016 gogler.pl