Druk UV Warszawa
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721
tel.: 22 678 44 56

Standy

Druk UV na gwarantuje estetyczny wygląd, wierność odwzorowania kolorów i fotograficzną jakość obrazu. Druk ten nadaje się znakomicie do ekspozycji wewnętrznych (jest bezwonny) i zewnętrznych (jest w pełni odporny na warunki pogodowe). Wydruk jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia. Nie wymaga schnięcia i jest gotowy do natychmiastowego zastosowania.

Standy reklamowe są doskonałym rozwiązaniem do skutecznego prezentowania treści reklamowych.

Oferujemy druk UV do realizacji standów reklamowych, stojaków reklamowych, postaci, potykaczy i innych konstrukcji prezentacyjnych. Grafika może być spersonalizowana pod kątem potrzeb klienta – dotyczy to zarówno pod względem wymiarów i kształtu. Mogą być zarówno jednostronne jak i dwustronne.

Standy znajdują zastosowanie w centrach handlowych, salonach sprzedaży, stoiskach targowych, wystawach, konferencjach. Są świetnym elementem każdej kampanii marketingowej.

Do produkcji standów i stojaków reklamowych mogą być użyte różne materiały - PCV, MDF, plexi, hips, dibond, folia samoprzylepna i inne.

Zespół naszych grafików zapewni Państwu profesjonalne usługi projektowe zgodne z najnowszymi obowiązującymi trendami w reklamie.

Każde zamówienie jest starannie zapakowane i zabezpieczone. Szybką i bezpieczną dostawę gwarantuje firma kurierska DPD.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o zespół montażystów z uprawnieniami alpinistycznymi zapewniając w ten sposób Państwu kompleksowe usługi od projektu przez druk na montażu kończąc.


Live Chat

FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2016 gogler.pl