Druk UV Warszawa
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721

Frezowanie Warszawa

Frezowanie materiałów reklamowych i dekoracyjnych

Jesteśmy profesjonalistami i oferujemy kompleksowy zakres usług, w skład których wchodzi również frezowanie różnorodnych materiałów reklamowych i dekoracyjnych. Inwestujemy w rozwój, śledzimy nowości z branży i dlatego też jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom wyjątkowe rozwiązania, dopasowane do ich potrzeb.

Na skuteczną reklamę składa się masa różnorodnych procesów, w tym również precyzyjne wykańczanie poszczególnych elementów. W tym celu stosujemy frezowanie CNC. Obrabiarki CNC (Computerized Numerical Control), którymi dysponujemy to sprzęt firmy Kimpa. Są one przeznaczone nawet do najbardziej skomplikowanej obróbki materiałów poprzez frezowanie, cięcie, wykrawanie i wypalanie. Wszystko odbywa się na maszynach, które są sterowane komputerowo, co gwarantuje niezawodność i dokładność i daje ogromne możliwości.

Zastosowanie frezowania w branży reklamowej

Frezowanie CNC to gwarancja niezwykłej precyzji i uzyskania dokładnie takiego efektu, jakiego oczekuje Klient. Wszędzie tam, gdzie niezbędne jest perfekcyjne wykończenie, proces ten okazuje się niezbędny. Obecnie frezowanie stosuje się również w przypadku standardowych realizacji reklamowych - dzięki temu całość prezentuje się po prostu estetycznie i nowocześnie. Uzyskanie odpowiedniego kształtu jest uzależnione od właściwości poszczególnych materiałów. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesnymi maszynami, możemy wykonywać frezowanie różnorodnych materiałów reklamowych lub dekoracyjnych.

Frezowanie materiałów - szczegóły techniczne

Frezowanie różnorodnych materiałów to czynność wymagająca dokładności oraz doświadczenia. Najczęściej otrzymujemy zlecenia typu frezowanie drewna, sklejki, poliwęglanu, PVC, dibondu, stali, pleksi i innych materiałów. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i stosujemy odpowiednie metody. Jak wiadomo, poszczególne materiały posiadają różną odporność oraz inne właściwości fizyczne. Klientom, jeszcze przed realizacją, przedstawiamy główne informacje i omawiamy efekt, jaki mogą oni uzyskać.

Podejmujemy się frezowania następujących materiałów:

  • PVC,
  • drewno,
  • sklejka,
  • dibond,
  • stal,
  • i wiele innych.

Rozmiary materiałów, które poddajemy procesowi frezowania:

  • maksymalny wymiar: 300 x 200 cm.

Proponujemy szereg usług, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Staramy się, by frezowanie dowolnego materiału zostało wykonane na najwyższym poziomie. Realizowane przez nas projekty wyróżniają się odpowiednią jakością i wytrzymałością. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom.

Udzielamy wsparcia na każdym etapie realizacji projektu i doradzamy, jakie rozwiązania wybrać. Śledzimy nowości w branży i idziemy z duchem czasu.

Świadczymy pełen zakres usług związanych z drukiem UV na wyrobach reklamowych i dekoracyjnych, z obróbką materiałów (np. frezowanie) i z montażem.

W przypadku przesyłek dbamy o to, by poszczególne elementy dotarły do Klienta w nienaruszonym stanie. Odpowiednio wszystko zabezpieczamy. Współpracujemy z profesjonalną firmą kurierską, która dba o to, by dostawa przybyła na czas.

Live Chat

FORMULARZ KONTAKTOWY

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)
Copyright © 2016 gogler.pl