Druk UV Warszawa
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721

Wydruk na płótnie

Proponujemy usługi poligraficzne z wykorzystaniem maszyn UV. Zastosowanie tej technologii wydruku na płótnie gwarantuje bardzo dobre odwzorowanie kolorów, wysoką wyrazistość grafiki, a także estetyczny wygląd powstającego obrazu. Z uwagi na swoje właściwości ta technologia umożliwia ekspozycję wewnętrzną (jest bezwonny) i zewnętrzną (jest wyjątkowo odporny na działanie czynników pogodowych). Ekologiczny charakter tej technologii powoduje, że jest ona bezpieczna dla zdrowia i otoczenia. Wydruk na płótnie z użyciem maszyny UV nie wymaga schnięcia. Produkt jest od razu gotowy do użycia.

Wykonujemy wydruk na płótnie CANVAS. Umożliwiamy przygotowanie w ten sposób:

  • grafik,
  • obrazów (także z własnych zdjęć),
  • reprodukcji,
  • zdjęć.

Wykonujemy usługę na materiale z roli oraz na pojedynczych arkuszach o szerokości do 2m. Przygotowana w ten sposób grafika, na płóciennym materiale zaciągniętym na krosno (blejtramę), stanowi nowoczesną i bardzo efektowną formą ekspozycji. Tym samy doskonale nadaje się do wykonania dekoracji wnętrz.

Nasz zespół grafików wykonuje profesjonalne usługi projektowe, mając na uwadze indywidualne preferencje Zamawiającego, aktualne trendy oraz możliwości wydruku na płótnie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i starannie zabezpieczamy wszystkie przesyłki. Szybką i bezpieczną dostawę gwarantuje firma kurierska DPD.

Obserwując potrzeby naszych Klientów postanowiliśmy poszerzyć nasz zespół pracowników o grupę montażystów z uprawnieniami alpinistycznymi. Możemy dzięki temu zagwarantować kompleksowe usługi od projektu przez druk na montażu kończąc.

Live Chat

FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2016 gogler.pl