Druk UV Warszawa
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721
tel.: 22 678 44 56

Druk na metalu

Oferujemy możliwość druku UV - bezpośredniego na różnych powierzchniach metalowychw arkuszach (stal, aluminium, dibond,metallakierowany, blachy ocynkowane - o max. szer. 2 m i grubości do 5 cm). Druk UV gwarantuje estetyczny wygląd, wierność odwzorowania kolorów i fotograficzną jakość obrazu – wszystko to powoduje że znakomicie nadaje się do ekspozycji wewnętrznych (jest bezwonny) i zewnętrznych (jest w pełni odporny na warunki pogodowe). Warunek - gładka, jednolita powierzchnia .Wydruk jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia, gotowy do natychmiastowego zastosowania.

Szczególnie dedykowany jest tu dibond – płyta kompozytowa, która składa się z dwóch aluminiowych okładzin o grubości 0,3mm oraz rdzenia polietylenowego. Pokryta jest specjalną powłoką, zapewniającą idealnie przyleganie atramentu. Dibond idealnie nadaje się do dalszej obróbki – cięcia, wycinania, wyginania.

Przykładowe zastosowanie:

  • logotypy, litery przestrzenne
  • szyldy
  • tablice informacyjne i reklamowe
  • wystawy plenerowe
  • kasetony
  • stoiska targowe
  • grafika na ogrodzenia

Dibond - dostępne są arkusze w wymiarach: 150x305cm, 405x200 cm, 200x305 cm, w różnych kolorach o grubościach od 2 mm do 4 mm. Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością i niewielką wagą.

Zespół naszych grafików zapewni Państwu profesjonalne usługi projektowe zgodne z najnowszymi obowiązującymi trendami w reklamie.

Każde zamówienie jest starannie zapakowane i zabezpieczone. Szybką i bezpieczną dostawę gwarantuje firma kurierska DPD.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o zespół montażystów z uprawnieniami alpinistycznymi zapewniając w ten sposób Państwu kompleksowe usługi od projektu przez druk na montażu kończąc.


Live Chat

FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2016 gogler.pl