Druk UV Warszawa
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721

Druk UV na metalu Warszawa

Druk na metalu

Druk na metalu to usługa, która cieszy się ogromną popularnością. Projekty tego typu są niezwykle efektowne i można je wykorzystać w przypadku reklamy, jak również jako dekoracje. Wykonujemy bezpośredni druk UV na różnych powierzchniach metalowych - m.in. na stali, aluminium, metalu lakierowanym, blachach ocynkowanych, na dibondzie i nie tylko.

Druk UV na metalu prezentuje się nowocześnie i estetycznie. Przyciąga on uwagę i ciężko przejść obok takiej realizacji obojętnie. Dzięki temu, że korzystamy z najnowocześniejszych maszyn, gwarantujemy wierność odwzorowanych kolorów i niemalże fotograficzną jakość obrazu. Całość nadaje się zarówno do ekspozycji wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Druk na metalu jest możliwy jedynie w przypadku gładkiej, jednolitej powierzchni. Skończony projekt jest gotowy niemalże od razu, po wyjęciu z maszyny. Zastosowane materiały są całkowicie bezpieczne i w pełni ekologiczne.

Maksymalne wymiary powierzchni metalowych, na których możliwy jest druk UV:

  • szerokość 2 m
  • grubość 5 cm

Zastosowanie druku UV na metalu:

  • logotypy, litery przestrzenne,
  • szyldy,
  • tablice informacyjne i reklamowe,
  • wystawy plenerowe,
  • kasetony,
  • stoiska targowe,
  • grafika na ogrodzenia.

Druk UV na elementach metalowych daje ogromne możliwości, wykorzystywane zarówno w reklamie, jak i przy różnego rodzaju dekoracjach. Technologia sprawdzi się w przypadku klientów indywidualnych oraz firm. Inną grupą odbiorców są przedsiębiorstwa zajmującego się obróbką blachy po zadruku - np. poprzez zawijanie lub wytłaczanie. Po takiej obróbce możliwe jest wykonanie dekoracji, kierunkowskazów lub ozdobnych tablic rejestracyjnych.

Specjalistyczna technika druku UV idealnie sprawdza się w przypadku podłoża metalowego, stalowego i aluminiowego. Technologia UV sprawia, że nakładana warstwa farby niezwykle szybko zasycha i się nie rozlewa. Jesteśmy w stanie dopasować się do wytycznych Klienta. Elementy metalowe możemy pokryć lakierem bezbarwnym, który dodatkowo ochroni zrealizowany projekt przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość. Wykonane przez nas realizacje wydruku na metalu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy w stanie dostosować się do wytycznych. Doradzamy na każdym etapie prac, wskazujemy najnowsze trendy i pomożemy dobierać najlepsze rozwiązanie. Świadczymy kompleksowe usługi - począwszy od projektu, poprzez wykonanie, aż po montaż.

W przypadku wysyłki każde zamówienie starannie pakujemy i zabezpieczamy. O doręczenie dba specjalistyczna firma kurierska.


Live Chat

FORMULARZ KONTAKTOWY

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)
Copyright © 2016 gogler.pl