Druk UV Warszawa
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721
tel.: 22 678 44 56

Folia magnetyczna

Oferujemy możliwość druku UV - bezpośredniego na różnych folii magnetycznej. Druk UV gwarantuje estetyczny wygląd, wierność odwzorowania kolorów i fotograficzną jakość obrazu – wszystko to powoduje że znakomicie nadaje się do ekspozycji wewnętrznych (jest bezwonny) i zewnętrznych (jest w pełni odporny na warunki pogodowe). Wydruk jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia, gotowy do natychmiastowego zastosowania. Maksymalna szerokość zadruku - 2 m i grubość do 5 cm.

Folia z powierzchnią magnetyzującą o dużej sile przyciągania i różnej grubości doskonale nadaje się na reklamy umieszczane na środkach transportu - jest dostępna w różnych grubościach od 0,4mm do 0,7mm. Folia idealnie nadaje się o dalszej obróbki – np. wycinania wg wykrojnika czy cięcia nożem lub gilotyną.

Nie powoduje zanieczyszczenia powierzchni. Ze względu na łatwość szybkiego montażu i demontażu może być wielokrotnie wykorzystywana.

Zastosowanie:

  • grafika na samochody
  • gadżety reklamowe
  • dekoracje na powierzchnie metalowe

Grafika umieszczona na samochodzie - zaleca się kilka razy w miesiącu zdjąć magnes i odtłuścić powierzchnię pod folią.

Zespół naszych grafików zapewni Państwu profesjonalne usługi projektowe zgodne z najnowszymi obowiązującymi trendami w reklamie.

Każde zamówienie jest starannie zapakowane i zabezpieczone. Szybką i bezpieczną dostawę gwarantuje firma kurierska DPD.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o zespół montażystów z uprawnieniami alpinistycznymi zapewniając w ten sposób Państwu kompleksowe usługi od projektu przez druk na montażu kończąc.


Live Chat

FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2016 gogler.pl