Druk UV Warszawa
adresul. Utrata 4
03-877 Warszawa
telefontel. kom.: 662 050 721
tel.: 22 678 44 56

Folia, baner

Oferujemy możliwość druku UV - bezpośredniego na folii białej matowej, błyszczącej, transparentnej, adhezyjnej oraz materiale banerowym. Druk zarówno z roli jak i na pojedynczych arkuszach. Maksymalna szerokość zadruku - 2 m.

Banery drukujemy z roli o maksymalnej szerokości 320 cm – większe realizujemy zgrzewając bryty do dowolnej wielkości. Banery mogą być zaoczkowane, przycięte do formatu, wykończone tunelami.

Wykonujemy także banery odblaskowe.

Druk UV gwarantuje estetyczny wygląd, wierność odwzorowania kolorów i fotograficzną jakość obrazu – wszystko to powoduje że znakomicie nadaje się do ekspozycji wewnętrznych (jest bezwonny) i zewnętrznych (jest w pełni odporny na warunki pogodowe). Wydruk jest ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia, gotowy do natychmiastowego zastosowania. Druku UV gwarantuje ma dłuższą trwałość niż druk solwentowy.

Przykładowe zastosowanie:

  • reklamy na szyby, witryny
  • naklejki informacyjne
  • naklejki reklamowe
  • grafika na pojazdy
  • banery reklamowe, informacyjne

Oferujemy usługi projektowe, transport i montaż. Zespół naszych grafików zapewni Państwu profesjonalne usługi projektowe zgodne z najnowszymi obowiązującymi trendami w reklamie.

Każde zamówienie jest starannie zapakowane i zabezpieczone. Szybką i bezpieczną dostawę gwarantuje firma kurierska DPD.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poszerzyliśmy naszą ofertę o zespół montażystów z uprawnieniami alpinistycznymi zapewniając w ten sposób Państwu kompleksowe usługi od projektu przez druk na montażu kończąc.


Live Chat

FORMULARZ KONTAKTOWY

Copyright © 2016 gogler.pl